Beton Delme

Beton Delme Nasıl Yapılır


Beton Delme Nasıl Yapılır? Kesilecek ve delinecek alanlarda önce bir ön çalışma yapılır ve karot ustaları iş aşamasını belirler. Modern karot makinaları ile işinin ehli ustalar belirlenen bölgede çalışır ve sonrasında inşaat atıkları temizlenir. Beton kesme makinaları oldukça ağır ve kullanımı zor bir makinalardır. Kesinlikle sizin kendi başınıza yapabileceğiniz bir işlem değildir ve makinalarda epey pahalıdır. Beton delme işleminin baazı sebepleri şunlardır;

-Klima ve aspiratör deliği açmak
-Sonradan kapı ve pencere yaptırmak
-İki katı birleştirmek
-Su ve doğalgaz tesisat delikleri


ve daha bir çok işlem için beton delme işlemi yapılır. Biz Karotçu Kim ekibi olarak her türlü karotcu işlerinizi güleryüz ve titizlik ilkemizle yapıyoruz. Ekonomik hizmetlerimizden yararlanmak ve bilgi almak için hemen bizi arayın.

Diğer hizmetlerimizi görmek için anasayfa mıza burdan ulaşabilirsiniz.

beton kesme

Neden Karot Uzmanı?

Güvenli

Karot Uzmanı çalışanları işinde uzman sertifikalı karotçu ustalarından oluşmaktadır. Yaptıkları işte güvenliğin birinci sırada olduğunu bilirler.

Başarılı

Bizim için işi almaktan çok işi bitirip teslim etmek önemlidir. Bu yüzden bizim için karotçulukta başarı kaçınılmazdır.

Kalite Odaklı

İşimizi yapmadan önce iş analizi ve mühendislik hesaplamalar yapar, müşterimize en kaliteli ve ekonomik iş olanağı sunarız. Bu yüzden Karot Uzmanı kalitenin adresidir.

Amacımız Para Değil Sizi Kazanmak

.

Yıllardır bu işi yaparken öğrendiğimiz en önemli şeylerin başında bu ilke gelir. Müşterimizin gönlünü kazanmak bizim için para kazanmaktan daha değerlidir. Her işi kendi işimiz gibi sahiplenir ve sonuçlandırırız. Para kesinlikle bizim için ikinci plandadır.

  • Müşteri memnuniyetine değer veriyoruz.
  • İşimizde uzmanız ve ekibimiz bu işte çok iyi
  • Amacımız ülkemize daha yenilikçi iş gücü sağlamak
  • Bu işi yapmayı seviyoruz ve teknolojiyi iyi kullanıyoruz.
  • Sizinle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz, bu da bize heyecan veriyor.

Son teknoloji makineler kullanıyor ve yeterli görmediğimiz alanlarda kendimiz üretiyoruz. Ar-ge çalışmaları yürütüyoruz. Makine techizatımızı hızla büyütüyor ve yeniliyoruz. Bizimle çalıştığınızda farkımızı görüp takdir edeceğinizden eminiz.

Whatsapp hattımızdan hemen teklif al!

Karot Uzmanı