Beton Delme

Beton delme Karot makinası inşaat sektöründe kullanılan bir makinadır. Beton delme işlemi sırasında karot makinası kullanılmaktadır. Çeşitli makinalarla, yapılarda karot makinası yardımı ile delik açılması işine beton delme denir. Karot ile beton delme yöntemi, uygulanması en kolay ve en pratik yöntemledendir. Beton delme işlemi çok iyi karot makinası kullanabilen ustalar tarafından yapılmaktadır. Beton delme işleminde önce, işlem yapılacak yerde aplikasyonun yapılması, yanlış bir uygulama yapılmaması açısından daha sağlıklı olacaktır. Karot makinası çok iyi sabitlenmeli ve titreşimi önlemek açısından çok önemlidir. Teknolojinin gelişmesiyle bugün karot makinesı ile uygun aparatatlar kullanılarak 4m derinlige kadar beton delebilmekteyiz. Karot makinası su ile çalışmaktadır.

beton kesme

Beton Delme Niçin Yapılır?

Karot beton delme işlemi titiz bi şekilde yapılmalıdır. Böylelikle betona zarar verilmemiş olur. Karot makinası ile beton delme işlem sırasında kullanılan makina uçları çok önemlidir. Karot makina ucu yanlış kullanıldığında beton delme sırasında ciddi zararlar vermekte, çok fazlasıyla ses yapaktadır. Karot beton delme ucu doğru kullanıldığında etrafa ve çevreye zarar vermez ve ses yapmamaktadır. Bu nedenle karot makinası profesyonel uzman kip tarafından yapımlalıdır. Karot beton delme işlemi inşaat sektöründe çok terçih edilen hale gelmiştir.

Beton Delme Nasıl Yapılır?

Karot makinası beton delme ve betona şekil vermek için de kullanmaktayız. Eski uygulamara göre beton delme işlemi uzun zaman almaktaydı. Karot beton delme işlemi kısa sürede olmakta ve zaman kazanımındada yardımcı olmaktadır. Karot makinası ile sadece beton delme değil her türlü kaya ve mermeride delmek, kesmek mümkündür. Sadece delinecek olan alanın türüne göre, uygun karot uçları özen ile kullanılmalıdır. Beton kesme makinasının kullanılmadığı yerlerde, karot makinası kullanılmalı ve yan yana delikler açılarak traşlama yöntemiyle istenilen ebatlarda beton delme işlemi yapılmaktadır. Tesisat elektrik, su, doğalgaz deliklerinin açılmasında

, havalandırma delikleri, pencere yeri açılımındada karot makinası kullanılmaktadır. Değişik markalarda karot makinaları mevcuttur bu yuzden beton delme kapasiyeleri, karot makina uçları delinecek alana göre en uygunu kullanılmalıdır. Karot beton delme ve bir çok işlemde kullanılan çok özel ve değerli bi makinadır.

Karot makinası kullanımı oldukça yorucu ve zor bir makinadır. Özen ve dikkat gereltirmektedir. Uzun yıllar karot makinası kullanan ustaların yanında staj görüp, gözlemleyip iyi eğitim alıp o şekilde kullanılmalıdır. Karot beton delme işlemi oldukça özen gösterilmesi gereken bi işlem olmakla birlikte, çalıştığımız işinde uzman ekibimiz ile sorunsuz, kusursuz ve de hatasız bir şekilde yapmaktayız. Firmamız olarak karot beton delme ustalarımız işinde sayğınlık kazanmış, donanımlı olamalarına özen göstermekteyiz. Karot beton delme işleminde firmamız olarak işimizde en iyi olduğumuzu ve hassas olduğumuzu iddia ediyoruz. Karot beton delme olarak her konuda siz değerli müşterilerimizin yanında olduğumuzun garantisini verdiğimizi bilmenizi isteriz.

Neden Karot Uzmanı?

Güvenli

Karot Uzmanı çalışanları işinde uzman sertifikalı karotçu ustalarından oluşmaktadır. Yaptıkları işte güvenliğin birinci sırada olduğunu bilirler.

Başarılı

Bizim için işi almaktan çok işi bitirip teslim etmek önemlidir. Bu yüzden bizim için karotçulukta başarı kaçınılmazdır.

Kalite Odaklı

İşimizi yapmadan önce iş analizi ve mühendislik hesaplamalar yapar, müşterimize en kaliteli ve ekonomik iş olanağı sunarız. Bu yüzden Karot Uzmanı kalitenin adresidir.

Amacımız Para Değil Sizi Kazanmak
.

Yıllardır bu işi yaparken öğrendiğimiz en önemli şeylerin başında bu ilke gelir. Müşterimizin gönlünü kazanmak bizim için para kazanmaktan daha değerlidir. Her işi kendi işimiz gibi sahiplenir ve sonuçlandırırız. Para kesinlikle bizim için ikinci plandadır.

  • Müşteri memnuniyetine değer veriyoruz.
  • İşimizde uzmanız ve ekibimiz bu işte çok iyi
  • Amacımız ülkemize daha yenilikçi iş gücü sağlamak
  • Bu işi yapmayı seviyoruz ve teknolojiyi iyi kullanıyoruz.
  • Sizinle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz, bu da bize heyecan veriyor.

Son teknoloji makineler kullanıyor ve yeterli görmediğimiz alanlarda kendimiz üretiyoruz. Ar-ge çalışmaları yürütüyoruz. Makine techizatımızı hızla büyütüyor ve yeniliyoruz. Bizimle çalıştığınızda farkımızı görüp takdir edeceğinizden eminiz.

Beton Delmek

Beton delmek için tercih edilecek yöntemin belirlenmesinde, işlem yapılacak alanın özelliklerinden işlem türüne kadar çok sayıda değişken etkilidir. En doğru yöntemin belirlenmesi için profesyonel firmalarla çalışmanız gerekir. En sık kullanılan yöntemlerin başında karot gelir. Karot, elmas uca sahip silindir şeklindeki makinelerle uygun ölçülerde delik açılma işlemidir. Bir diğer yöntem ise elmas boncuklu tel kullanımıdır. Bu yöntem, yaygın olarak blok halinde olan betonlarda ve taşıyıcı kolonlarda uygulanır. Uygulama sırasında beton delmek için halatlar kullanılır. Halatlar, hidrolik yapıda olan gövdeye bağlanarak çalışır. Bu işlem sırasında kullanılan makine, farklı açılarda delme işlemini gerçekleştirebilir. İşlem kısa sürede tamamlandığı için vakti daha verimli kullanmanıza yardımcı olur. Ayrıca bu yöntemde hasar riski oldukça düşüktür.

Beton Kırma

Beton kırma işlemleri tadilat amaçlı yapılabileceği gibi onarım, yenileme ve yıkım için de yapılmaktadır. Bu işlem sırasında farklı türlerde olan makineler kullanılır. Ağır iş makinelerinin yanı sıra mini iş makineleri ile de kırım işlemi yapılabilir. Halen kullanılmaya devam eden yapılarda, hatalı beton kırma gibi durumlarla karşılaşmamak için alanında profesyonel ve en uygun makinelerle kırma işlemini yapabilecek kişilerle çalışmanız gerekir. Hatalı yapılan kırma işlemi soncunda duvarlarda ciddi çatlaklar oluşabileceği gibi yapıların dayanıklılığında azalma da meydana gelebilir. Bu sorunlarla karşılaşmamak için size her zaman profesyonel hizmet sunan ekibimizden destek alabilirsiniz. Kullandığımız makinelerin kalitesini tecrübemizle bir araya getirdiğimiz için sizlere en kısa sürede en kaliteli işi teslim etmekteyiz.

Perde Betona Delik Açma

Perde betona delik açma işlemi için önce bu beton türünün özelliklerinin bilinmesi gerekir. Perde betonların kullanımı yeni yapılarda oldukça yaygındır. Binaların dış etkenlerden korunmasını sağlayan bu beton türü, yatay yükleri taşıma görevini üstlenir. Taşıyıcı özelliğe sahip olduğu için perde betona delik açma işlemi çok fazla tavsiye edilmez. Bu işlem, binaların mukavemetinin azalmasına yol açabileceği gibi statiğini de bozabilir. Bu nedenle pencere, kapı açma gibi zorunlu durumlar için profesyonel destek almanızda fayda vardır. Bu noktada, her zaman firmamıza güvenebilirsiniz. Sizler için en doğru tavsiyelerde bulunan uzmanlarımız, yapılarınıza herhangi bir zarar vermeden delme işlemini gerçekleştirir. Riskin ciddi boyutlarda olduğu durumlarda ise delme işlemi içi daha uygun bir alan belirlenir.

Beton Delme Karot Fiyatları

Beton delme karot fiyatlarının belirlenmesinde çok sayıda değişken rol oynar. İşlem yapılacak alanın genişliği, işlemin zorluğu gibi detaylar bu noktada belirleyici olabilir. Fakat fiyatlardan önce ilk dikkat etmeniz gereken deneyimdir. Karot konusunda yeterli deneyime sahip olmayan kişiler, ciddi hasar oluşumuna yol açarak masraflarınızın artmasına neden olur. Firmamız, beton delme karot fiyatları konusunda sizlere en uygun seçenekleri sunar. Bunun yanı sıra profesyonel ekibimiz, duvarlarınızın zarar görmesini önleyecek şekilde ve titizlikle beton delme işlemini tamamlar. Bu sayede kısa sürede en kaliteli iş ortaya çıkar. Kullandığımız makinelerin de kaliteli bir yapıda olması, delme işleminin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olur.

Whatsapp Hattımızdan Teklif Alabilirsiniz.