Beton Kesme

Whatsapp Hattımızdan Teklif Alabilirsiniz.

Beton Kesme

Kesme kuvveti mühendislik hesaplarının en önemli objelerindendir. Taşıyıcı elemanlarımızı boyutlandırırken beton kesme kuvvetini doğru bulmak ve yorumlamak gerekir. beton malzemesine beton kesme kapasitesini artırmak amacıylede donatı koyarız ve böylece ortaya betonarme çıkar. betonun kesme kuvveti etkiisndeki davranışını bilmek hesap değerlerini bilmek bizim yaptığımız işi bilmemize sebep olur. Bir dörtgen kiriş düşünün 30x50 cm boyutlandırında olsun.Bu kirişe moment etkiyebilir,normal kuvvet etkiyebilir ve kesme kuvveti etkiyebilir. HEMEN HEPİMİZİN AKLINA ŞU SORU GELİR: Kiriş yada kolon basınca maruz kalsa beton karakteristik basınç dayanımı bellidir.Mesela c20 için 200 kg /cm2 gibi.Bunun yanında kiriş yada kolon çekmeye maruz kalsa hesaplarda alacagımız değer beton karakteristik çekme dayanımıdır ve bellidir. Buda C20 İÇİN 16 kg/cm2 olarak belirlenmişitir.Ancak kiriş kesitine beton kesme kuvveti etkidiğinde beton için almamız gereken hesap değeri nedir. Basınç dayanımını alamayız çünkü kesme kuvveti kesitte tam olarak basınç oluşurmaz kesite paralel etkir çünkü. Hesaplarda kesme kuvveti için beton çekme dayanımını da almakda tam doğru olmaz çünkü çekme dayanımı için kuvvetin kesite dik eksi yönde etkimesi gerekir. Ancak bilirizki kesme kuvveti kesite paralel etkimektedir

beton kalip

Duvar kesme işlemi : Demir donatılı veya donatısız betonlarda vibrasyonsuz hasarsız, tahribatsız sulu sistem hidrolik raylı, uzaktan kumandalı yatayda ve dikeyde kalıp gibi beton kesme özelliğine sahiptir. beton Kesme işlemi Karot ile demir donatılı veya donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız, tahribatsız sulu sistem elmaslı beton Kesme işlemi. Asfalt kesme işlemi. Yüksek performans hızlı kesme ve belirtilen metreye göre asfalt kesme işlemi

Beton Kesme işlemi : beton Kesme hizmetleri,karot makineleri ile demirli ya da demirsiz,müşteri isteğine göre belirlenmiş çaplarda vibrasyonsuz Kesme hizmetidir. beton Kesmekarot nerelerde kullanılır? Binaların güçlendirilme çalışmalarında beton örneği alınması gerekmektedir. Örnek alma işleminde karot makinesi betonu deler ve firmamız çıkan numuneyi incelemeye göndermek üzere müşteriye teslim eder. Firmamız sektörünün en ucuz beton Kesme fiyatını müşterisine sunmaktadır. İşinin ehli ustalarımız beton delinecek zemin dışında diğer bölgelere zarar vermeden işini garantili yapmaktadır.

Neden Karot Uzmanı?

Güvenli

Karot Uzmanı çalışanları işinde uzman sertifikalı karotçu ustalarından oluşmaktadır. Yaptıkları işte güvenliğin birinci sırada olduğunu bilirler.

Başarılı

Bizim için işi almaktan çok işi bitirip teslim etmek önemlidir. Bu yüzden bizim için karotçulukta başarı kaçınılmazdır.

Kalite Odaklı

İşimizi yapmadan önce iş analizi ve mühendislik hesaplamalar yapar, müşterimize en kaliteli ve ekonomik iş olanağı sunarız. Bu yüzden Karot Uzmanı kalitenin adresidir.

Amacımız Para Değil Sizi Kazanmak
.

Yıllardır bu işi yaparken öğrendiğimiz en önemli şeylerin başında bu ilke gelir. Müşterimizin gönlünü kazanmak bizim için para kazanmaktan daha değerlidir. Her işi kendi işimiz gibi sahiplenir ve sonuçlandırırız. Para kesinlikle bizim için ikinci plandadır.

  • Müşteri memnuniyetine değer veriyoruz.
  • İşimizde uzmanız ve ekibimiz bu işte çok iyi
  • Amacımız ülkemize daha yenilikçi iş gücü sağlamak
  • Bu işi yapmayı seviyoruz ve teknolojiyi iyi kullanıyoruz.
  • Sizinle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz, bu da bize heyecan veriyor.

Son teknoloji makineler kullanıyor ve yeterli görmediğimiz alanlarda kendimiz üretiyoruz. Ar-ge çalışmaları yürütüyoruz. Makine techizatımızı hızla büyütüyor ve yeniliyoruz. Bizimle çalıştığınızda farkımızı görüp takdir edeceğinizden eminiz.

Beton Kesmek

Beton kesmek için işlemin yapılacağı alanın doğru bir şekilde analiz edilmesi gerekir. Kullanılan makineye göre tercih edilebilecek yöntemler farklılaşır. Bu yöntemlerden bazıları karot, derz, tel ve hidrolik beton kesme olarak adlandırılır. Hidrolik kesme yönteminde yatay ve dikey olarak farklı açılarda çalışan makineler kullanılır. Perde betonların kesilmesinde bu yöntem daha yaygındır. Tel ile Beton kesmek için elmas yapıda olan halatlardan yararlanılır. Bu halatlara hareket veren makine, hasar riski olmadan kesim işleminin tamamlanmasına yardımcı olur. Hasarsız bir işlem için tercih edebileceğiniz yöntemlerden biri de karottur. Bu yöntemde kullanılan makineler, profesyonel ellerle buluştuğunda en kusursuz şekilde kesme işlemini tamamlar. Bu sayede, kısa sürede en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Beton Kesme Delme

Beton kesme delme işlemleri için her zaman profesyonel bir desteğe ihtiyacınız vardır. Ciddi yatırımlar yaparak meydana getirdiğiniz yapılarda, yeterli deneyime sahip olmayan kişilerin yaptığı kesim ve delim işlemleri zarar etmenize yol açabilir. Profesyonel ekibimiz tarafından yapılacak işlemin türüne en uygun yöntemin belirlenmesi ile sorunsuz bir iş sürecinin ilk adımı atılmış olur. Beton kesme delme için tercih edebileceğiniz en ideal yöntemler, elmas tel ve karottur. Karot makinesinin duvara sabitlenen yapısı, kusursuz bir çalışma beklentisinde olanlar için idealdir. Elmas tel yönteminde de aynı avantajlar söz konusudur. Firmamızın profesyonel personellerinden alacağınız hizmet sayesinde, en kısa sürede sorunsuz iş teslimi ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Beton Kesimi

Beton kesimi işlemlerinin yapılmasının çok sayıda nedeni olabilir. Kapı, pencere açılması gibi binaların temel gereksinimleri nedeniyle yapılabilen kesim işlemi, tasarımsal çalışmalar nedeniyle de gerçekleştirilebilir. Kesim amacına bağlı olarak kullanılacak yöntem ve makineler değişebilir. Burada verilen kararın hatasız olması da profesyonel bir firma ile çalışılmasına bağlıdır. Beton kesimi yapılırken farklı makineler kullanılır. Hidrolik kesim, halatlı kesim ve derz kesme makinelerinin yanı sıra karot ve el tipi kesme makineleri ile de işlem yapılabilir. En fazla 50 cm derinliğe kadar yapılacak işlemlerde, hidrolik makineler yaygın olarak kullanılır. Asfalt ve derz kesiminde ise derz kesme makineleri tercih edilir. Farklı kalınlıktaki betonları rahatlıkla kesebilmesi nedeniyle, en çok tercih edilen yöntemlerden biri halatlı kesim makineleridir. Kesim makinelerinin yetersiz kalması durumunda ise karot makineleri işlerin daha pratik bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olur.

Beton Duvar Kesici

Beton duvar kesici kullanarak istenilen çapta ve yapıda kesiler elde edilebilir. İşlemin küçüklüğü ya da büyüklüğüne göre farklı yöntemlerden yararlanılır. Kesim işlemlerinde kullanılan yöntemlerden biri elmas kesmedir. Elmas testerelerle yapılan bu işlem, demirlerin ve metallerin de kolayca kesilmesini sağlar. Zemin, kaldırım gibi yüzeylerde yaygın olarak kullanılan düz testere yöntemi ise tesisat bakım ve onarım çalışmalarında tercih edilir. Beton duvar kesici olarak büyük çaplı işlerde tel kesme yöntemi uygulanır. Bu yöntemde kullanılan testere, hidrolik tahrikli bir makine yardımıyla çalışır. Bu makinelerin kullanımı profesyonel bilgi gerektirir. Makinelerin belirlenmesinde kesilecek alanın derinliği de etkilidir. Derinliği 4 inç ve daha az olan yüzeylerde el tipi makineler kullanılırken; daha fazla derinliğe sahip olanlarda profesyonel makineler kullanılır.

Hilti Duvar Kesici

Hilti duvar kesici inşaat makineleri konusunda lider bir isim olanHilti duvar kesici modelleriyle de sizlere en iyi çözümleri sunar. Yüksek kesme performansına sahip olan makineler, satışa sunulmadan önce gerekli testlerden geçirilir. Makinelerin kalitesinin yanı sıra ergonomik tasarımı da kullanım anında konfor sağlar. Elmaslı tel testereler, duvar testereleri ve el tipi ürünlerinin her birini yapacağınız işlemin türüne göre gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Hilti duvar kesici elmaslı duvar testereleri; kolay, orta ve zorlu işlemler için farklı özelliklere sahip olarak üretilir. Cephe, balkon yenileme, kapı ve pencere boşluklarının açılması gibi işlemleri hızlı bir şekilde tamamlayan makineler, zamanı daha verimli kullanmanıza yardımcı olur.

Beton Kesme Makinasi

Beton kesme makinası kullanımı profesyonel bir işlemdir. Bilinçsiz yapılan işlemler, binaların ciddi hasarlar almasına sebep olabilir. Bu nedenle doğru alanlarda ve doğru tekniklerle kesim yapılmalıdır. Kesim işlemini gerçekleştirecek ekibin deneyimli olması ve fizibilite çalışmalarını eksiksiz tamamlaması, yatırımınızın zarar görmesini engeller. Sorunsuz bir kesim işlemi sayesinde zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Hangi Beton kesme makinası nın kullanılacağına doğru karar vermek, başarılı bir kesim işleminin ilk şartıdır. Makineler benzinli, hidrolik, elektrikli ve pnömatik olarak sınıflandırılır. Kesme işlemi, daha kolay olması nedeniyle, tam olarak kalıp döküldükten sonra yapılır. Kapı, pencere, asansör boşlukları elde etmek ve farklı amaçlarla yapılan bu işlem sırasında, kaliteli yapıda olan makineler kullanılmalıdır.

Whatsapp Hattımızdan Teklif Alabilirsiniz.

Beton Kesen Makina

Beton kesen makina tercihinizi doğru yaparak kesme işlemini en uygun ölçülerde ve yapılara zarar vermeden tamamlayabilirsiniz. Bu nedenle alanında deneyimli bir ekiple çalışmak size her zaman avantaj sağlar. İşlem yapılacak alanın detaylı bir şekilde incelenmesi ile makine, yöntem ve personel sayısına karar verilmelidir. Küçük işler için el tipi makineler yeterli gelirken, sert yapıda ve geniş çapta olan kesme işlemleri için profesyonel makineler tercih edilir. Beton kesen makinanın kullanımı sırasında, sorunsuz bir şekilde sabitlenmesi ve titreşime yol açmaması önemlidir. Doğru sabitlenmeyen makineler, duvarlarda derin hasarlar oluşturabilir. Hasarların yapılarınıza zarar vermesinin yanı sıra maliyetlerinizi artırması da işlerinizin beklediğinizden uzun sürmesine neden olabilir.

Beton Kesme Taşı

Beton kesme taşı na hareketi veren makineler; hidrolik, elektrikli, benzinli olarak üretilir. Makinenin kaliteli bir yapıda olması, kesim işlemi sırasında herhangi bir çatlak oluşmaması açısından son derece önemlidir. Bu nedenle kesim işleminde, kaliteli bir makine ile deneyimli bir ekibin işbirliğinin sağlanması gerekir. Böylece ekstra maliyetler ortaya çıkmaz. Makinelerde kullanılacak beton kesme taşı , farklı büyüklüklere ve yapılara sahiptir. Kullanım sıklığına ve dayanıklılıklarına göre zamanla aşınan bu taşlar, yenileri ile değiştirilir. Beton için genellikle elmas kaplamalı taşlar kullanılır. Taşların çapları 115 mm ve 230 mm arasında değişkenlik gösterir. Kesme işlemi sırasında kullanılan taşın hatasız hareket edebilmesi için profesyonel bir operatör eşliğinde kullanılması gerekir.

Beton Kesme Testeresi

Beton kesme testeresi, yüksek bir güç potansiyeli olan ve çok fazla derin olmayan kesme işlemlerinde kullanılan aletlerdir. Beton, çelik, asfalt gibi yüzeylerde başarılı sonuçlar veren testereler, ıslak ve kuru elmas diskler, aşındırıcı yapıda çelik diskler yardımıyla çalışır. Bu aletlerin kullanımı sırasında görev alan kişilerin hem kendi güvenliği için hem de işin sorunsuz tamamlanması için deneyimli olması gerekir. Hatalı ve dikkatsizce yapılan işlemler sonucu ciddi boyutta yaralanmalar ortaya çıkar. Duvarlarda ise çatlak ve kırıklar oluşur. Deneyimli ekibimiz Beton kesme testeresi kullanılması gereken işlerde sizlere her zaman destek olur. Sorunsuz ve zamanında iş teslimi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Beton Kesmenin Kolay Yolu

Beton kesmenin kolay yolu nedir, diye merak edenler için aslında verilecek çok sayıda cevap var. Çünkü çok sayıda beton tipine göre en kolay çözüm yolları farklılaşabilir. Size zaman kazandıracak ve işlerinizin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlayacak yöntemler hakkında profesyonel ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Binaların yüklerinin taşınmasında önemli bir role sahip olan perde betonlar ya da düşük yoğunluklu ve hafif yapıda olan gaz betonlar için b Beton kesmenin kolay yoluna işlem türüne göre karar verilebilir. Kapı ve asansör boşluğu gibi büyük alanlar için açılacak deliklerde endüstriyel tip makineler kullanılabilirken daha küçük çaplı işlemler için beton kesme testeresi kullanılabilir.

Beton Kesme Bıçağı

Beton kesme bıçağı makinelerin ve testerelerin ucuna takılarak kullanılır. İşlem yapılacak yapının türüne göre bıçağın nasıl bir yapıya sahip olması gerektiğine karar verilir. Yumuşak yapıda olan betonlar için düşük güç kapasitesine sahip bıçaklar yeterlidir. Sert ve aşındırıcı olanlar için yüksek güç uygulama kabiliyetine sahip cihazların tercih edilmesi gerekir. Beton kesme bıçağı ölçüleri, genellikle Ø 300 mm ile Ø 1200 mm arasında değişkenlik gösterir. Uzun metrajlı işlemlerde sık dişli olanların tercih edilmesi daha doğrudur. Uzun süreli işlemlerde sulu kesime uygun bıçakların tercih edilmesi gerekir. Kullanım ömrünü tamamlayan bıçakların yenileriyle değiştirilmesi de işlemin sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi için oldukça önemlidir.

Beton Kesmek Makinası

Beton kesmek makinası, kalıp halinde oluşturulan betonlarda sonradan açılacak deliklerin, boşlukların istenilen ölçüde olmasını sağlayan bir alettir. Bu makineler kullanılarak proje değişikliği, numune alma ve ilave yer açma gibi işlemler de gerçekleştirilir. Bu makinelerden en yaygın kullanılanlardan biri karot delicilerdir. Silindir şeklinde olan farklı çaplara sahip uçlarla beraber kullanılan bu aletler, yapılarda hasara yol açmadan kesme işlemini gerçekleştirir. Beton kesmek makinası denilince akla gelen bir diğer model ise tel kesicilerdir. Gövdeye bağlı halatlar yardımıyla çalışan bu makineler kısa süre içerisinde en iyi sonuçları verir. Tüm makinelerde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta profesyonel kullanımdır. Deneyimli bir operatör ile kesme işlemi sırasında ekstra maliyetler ortaya çıkmaz.

Whatsapp Hattımızdan Teklif Alabilirsiniz.

Karot Beton Kesme

Karot beton kesme işlemi, farklı çaplarda silindir uca sahip makinelerle beraber yapılır. Bu makinelerin uç kalınlığı işlem türüne göre belirlenir. Havalandırma, klima delikleri gibi genişliği az olan noktalarda dar açılı makineler kullanılabilir. İşlem çok büyük olmadığında, el tipi modellerle de kolay bir şekilde kesme yapılabilir. Karot beton kesme işlemi, binaların depreme dayanıklılığının ölçülmesi için de kullanılır. İşlem sırasında numunenin alınacağı yerin herhangi bir hasara yol açmayacak noktada olması gerekir. Tesisat borularının ve kablolarının gizlenmesinde de sıklıkla kullanılan yöntemin, betona hasar vermemesi için ucun aşınmamış olması son derece önemlidir. Aşınmış yapıda olan uçlar çatlaklara sebep olabilir. Bu nedenle yeterli eğitime ve deneyime sahip operatörlerle çalışmanız gerekir.

Hidrolik Beton Kesme

Hidrolik beton kesme işlemi farklı açılarda ve yatay, dikey ve düşey olarak çalışan demir donatılarla desteklenebilen makinelerle yapılır. Raylı bir sisteme sahip olan bu makine, proje değişikliği ve sonradan açılacak boşluklar için sıklıkla kullanılır. Bu yöntem kullanılarak herhangi bir hasar ortaya çıkmadan işlem tamamlanabilir. Sulu olarak yapılabilmesi sayesinde herhangi bir ısınma problemi ortaya çıkmaz. Hidrolik beton kesme işlemi sonucu elde edilen kesiler, gayet düzgün yapıda olduğu için sonradan düzeltme yapmanıza gerek kalmaz. Teknolojik ilerlemelere bağlı olarak gelişen makineler sayesinde en kalın betonlarda bile en iyi sonuçlar elde edilmektedir. Rayda yer alan testerelerin kalınlıkları Q 20 den Q2000 arası olarak seçilebilir.

Beton Duvar Kesimi

Beton Duvar Kesimi Pencere, kapı açma ya da yapılarda yer alan fazlalıkları ayırma gibi amaçlarla yapılan Beton Duvar Kesimi işlemi sırasında kullanılacak yöntem, betonun donatılı olup olmamasına göre değişir. Duvar kalınlığı, kesim işleminin amacı gibi etkenler de yönteme karar verilmesinde rol oynar. El ile ya da büyük makinelerle yapılan testereli kesme işlemlerinin yerini, alanın uygun olmadığı yapılarda karot yöntemi alır. Karot yöntemi çürütme adı verilen sistemle çalışır. Bu sistem, uygun çaplarda ve silindir şeklinde olan makinelerle Beton Duvar Kesimi gerçekleştirir. Profesyonel ekibimizle çalışarak en doğru yöntemlerle en kısa sürede sonuca ulaşabilirsiniz. Karot ve diğer beton kesim makinelerinin kullanımı konusunda uzman olan personellerimiz, duvarlarınıza hiçbir zarar vermeden işi en optimal sürede tamamlar.

Beton Duvar Kesme

Beton duvar kesme Çok yüksek yatırımlar sonucu elde ettiğiniz yapıların şekillendirilmesinde, beton duvar kesme işlemleri hayati öneme sahiptir. Hatalı yapılan bir işlem betonda çatlak oluşumuna, kırılmalara yol açar. Bu da sizin için ekstra maliyet ve uzayan iş süreçleri anlamına gelir. Testereli kesim yöntemleri, işlemin türüne göre el tipi makinelerle ya da daha büyük boyutlarda kesim yapabilen sistemlerle gerçekleştirilir. Beton duvar kesme işlemlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için makinenin uç kısmında aşırı aşınma, yıpranma gibi problemler olmaması gerekir. Aksi takdirde, kesim işleminde yüzey pürüzlü kalabilir. Bu da tekrar düzeltme işlemi yapılmasını gerektirir. Bu tarz durumlar nedeniyle zaman kaybı yaşamamak için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Perde Beton Kesimi

Perde Beton Kesimi yapılarda oldukça önemli bir göreve sahip olan perde betonların kesim işlemleri de bir o kadar önemlidir. Bu nedenle Perde Beton Kesimi yapılırken oldukça dikkatli olmak gerekir. Kesim işlemi sırasında işlemin türüne uygun bir makine kullanılmalıdır. Elmas uçlu karot makinelerini kullanarak duvarlarda istediğiniz boyutta kesikler oluşturabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken, makineyi profesyonel bir operatörün kullanmasıdır. Raylı sistemle çalışan Perde Beton Kesimi makineleri de profesyonel operatörlerin elinde pürüzsüz kesikler ortaya çıkarır. Kalıp halinde yapılara yerleştirilen betonlarda sonradan açılacak deliklerin ve boşlukların kesiminde, hangi makineyi kullanacağınız çap, işlem türü gibi değişkenlere göre belirlenir. Hatalı bir yöntem seçimi ciddi hasarlara yol açabilir.

Raylı Beton Kesme

Raylı Beton Kesme bir diğer adıyla hidrolik kesim olarak da adlandırılan Raylı Beton Kesme ile farklı açılarda işlem gerçekleştirebilir. Beton donatılı yapılarda bile yüksek güç seviyesine sahip makinelerle, sorunsuz bir şekilde kesme işlemi gerçekleştirilir. İşlem sırasında makineye yatay, dikey şekilde hareket verilmesi mümkündür. Makinelerin kullanımı sırasında duvarlarda herhangi bir tahribat meydana gelmez. Bu sayede düzelteme işlemi yapılmasına gerek kalmadan zamandan tasarruf sağlanabilir. İnce işçilik gerektiren raylı < Raylı Beton Kesme/a> işlemi sırasında operatörlerin tecrübesi oldukça önemlidir. Hatalı kullanılan makineler nedeniyle duvarlarda ciddi çatlaklar oluşabilir. Bu da yapı bütünlüğünü bozarak onarım maliyetlerinin doğmasına sebep olur. Bu noktada yapmanız gereken, profesyonel ekibimizle çalışarak en iyi sonucu elde etmektir

Beton Kesme Fiyatları

Beton kesme fiyatları yapılarda uygun boşluklar açılırken uygulanan beton kesme fiyatları; işlemin türüne, çapına ve zorluğuna göre değişkenlik gösterir. Yaygın olarak kullanılan karot ve hidrolik kesim yöntemleri için farklı fiyatlar belirlenir. Firmamız, sizlere her zaman en uygun fiyatlarla hizmet vermekten şeref duyar. Uygun fiyata kaliteli bir hizmet alabilmeniz için firmamızda alanında deneyimli makine operatörleri görev alır. Bu sayede herhangi bir hasar, çatlak ya da kırık sorunu olmadan pürüzsüz bir şekilde kesme işlemi tamamlanır. Böylece düzeltme yapmanıza gerek kalmaz. Beton kesme fiyatlarının yanı sıra alacağınız hizmetin kalitesi de son derece önemlidir. Zamanında ve sorunsuz iş teslimi için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Halat Kesme

Halat Kesme Taşıyıcı bir sistem üzerinde yer alan elmas halatlar yardımıyla gerçekleştirilen Halat Kesme işlemi, yüksek donatılı betonlarda bile en iyi sonuçları ortaya çıkarır. Bu kesme işleminin kullanım alanı oldukça geniştir. Kontrollü yıkımlar sırasında ya da tesisat bağlantıları için uygun alanlar sağlanmasında, halat kesme yöntemi sıklıkla tercih edilir. Halat Kesme işlemi, en kalın yapıda olan betonlar için bile ideal bir seçimdir. Bu yöntemin uygulanması sırasında iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili önlemlerin alınması önemlidir. Betondan ayrılan parçalara bağlı olarak ortaya çıkan tehlikeleri önlemek için makine operatörleri gerekli kişisel ekipmanlarla koruma sağlamalıdır. İşlem sırasında kullanılan makinelerin de gerekli özelliklere sahip olmasına dikkat edilmelidir.

Halatlı Beton Kesme

Halat beton kesme En yaygın olarak kullanılan kesim yöntemlerin başında gelen halat beton kesme yönteminde, raylı bir sisteme sahip olan makine kullanılır. Bu makineye hareketini veren raylı sistemdir. Ray, operatör tarafından doğru yönlendirildiğinde duvarlarda herhangi bir hasar söz konusu olmaz. Bu sistemin kullanıldığı alanlarda genellikle başarılı sonuçlar elde edilir. Operatör hatasından kaynaklı bir hata olmadığı sürece, her zaman en pürüzsüz yapıda kesimler elde edilir. Bu sayede düzeltme yapmanıza gerek kalmadan zamanı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Halat beton kesme amacıyla kullandığınız makinelerin uç kısımlarında ciddi bir hata olmaması gerekir. Aksi takdirde beton kesimleri istediğiniz sonuçları vermeyebilir. En iyi sonuçlar için firmamızın iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Teklif Alabilirsiniz.