Hatay Karot

Hatay Karot ekibimiz; ilimiz merkezinde ve tüm ilçelerimizde uzman ekibiyle hizmetinizdedir. Karot, aslında silindir şeklinde olup duvar delmeye yarayan makineye denir. O yüzden bunu yazının devamında karot matkap olarak adlandıracağız. Karot matkap, bir yüzeyden delik açmaya yarayan içi boş, silindir şeklinde ucu olan bir matkaptır. Metal kullanılarak yapılmış olup, matkap uçları genellikle elmas veya karbür ile kaplanmıştır. Bir karot matkap, bir adet motor, tutacak ve matkap uçlarından oluşur. Bir karot matkabı ile diğer çimento kesme aletleri arasındaki en temel fark, bir karot matkabın malzemeden numune çıkarabilmesidir. Matkabın ortası oyuk olduğu için delinen yüzeyden bir numune çıkarmasına olanak sağlar. Çekirdek numune olarak adlandırılan bu numune, matkabın uç şekline uygun olarak çıkartılır. Hatay Karot Firmaları arasında en tecrübeli kadroya sahip olan firmamız, her türlü sorununuz için daima bir telefon kadar yakınınızdadır. Bir karot matkap, çeşitli yüzey türlerinde işlem yapabilir. Çimento, odun, kaya ve buzu kesebilir. Deliği oluşturmak için bir bükme hareketiyle yüzeyi iterek gerekli boşluğu yani deliği sağlar.Her yüzeye uygun farklı matkap uçları vardır. Bu yüzden en iyi performansı sağlamak için her yüzeye farklı bir matkap ucu takılması gerekir. Bir karot matkabın boyutu, gücü ve özellikleri, ne için kullanılacağına bağlı olarak değişebilir. Bireyler evde küçük bir karot matkabı kullanabilirken, güçlü, orta boy bir matkap da binalar ve madenler için kullanılabilir. Büyük matkaplar genellikle büyük inşaat projelerinde betonun kesilmesi için kullanılır. Hatay Karot Kesim ekibi olarak tüm karot kesim işlerinizi profesyonel ekibimizle yapabilmekteyiz.
Hatay Karotçusu ✅Profesyonel Karot Hizmetleri
Temiz Garantili Hizmet ✅Acil Karotçu Yanınızda
Son Teknoloji Makineler ✅Karot Yerinde Tespit
Hatay Karot Firması ✅Beton Delme & Beton Kesme
20+ Yıldan Uzun Süredir Deneyim ✅Tüm Türkiye'de Hizmet

Karot Uzmanı

Becerilerimiz

Karotçu
Beton Delme
Beton Kesme
Asfalt Kesme
Beton Güçlendirme

Neden Biz?

Güvenli
Karot Uzmanı çalışanları işinde uzman sertifikalı karotçu ustalarından oluşmaktadır. Yaptıkları işte güvenliğin birinci sırada olduğunu bilirler.
Başarılı
Bizim için işi almaktan çok işi bitirip teslim etmek önemlidir. Bu yüzden bizim için karotçulukta başarı kaçınılmazdır.
Kalite Odaklı
İşimizi yapmadan önce iş analizi ve mühendislik hesaplamalar yapar, müşterimize en kaliteli ve ekonomik iş olanağı sunarız. Bu yüzden Karot Uzmanı kalitenin adresidir.
İş Garantili
Yıllardır bu işi yaparken öğrendiğimiz en önemli şeylerin başında bu ilke gelir. Müşterimizin gönlünü kazanmak bizim için para kazanmaktan daha değerlidir. Her işi kendi işimiz gibi sahiplenir ve sonuçlandırırız. Para kesinlikle bizim için ikinci plandadır

Whatsapp hattımızdan hemen teklif al!