Besni Beton Kesme

Whatsapp hattımızdan hemen teklif al!

Besni Beton Kesme Beton Kesme , ister yeni bir tezgah oluşturmak ister kaldırımınızı genişletmek isteyin , Beton Kesme hayal ettiğiniz kadar korkutucu değil. On santimetreden daha kalın beton duvar kesmek kesinlikle profesyonel bir Karotçu Ekibin işidir. Beton kesme ihtiyacı tüm inşaatlarda orataya çıkması muhtemeldir. Bunun için kaliteli ve hızla aşınmayan elmas bıçaklar kullanılmalıdır.

Beton Nasıl Kesilir?
Derzlerin nerede kesileceğini seçmeden önce kürleme teknikleri , beton kalınlığı, beton uzunluğu ve taban tipi gibi faktörler analiz edilmelidir. Kesilecek beton belirlendikten sonra, kesim çizgisi bir tebeşir veya ip yardımıyla işaretlenir. Bıçağın gerekli derinliğe ulaşmasına izin verilir, ardından işretlenen çizgi boyunca testere hareket ettirilir.

Beton Kesilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Testere bıçağı bükülmemeli, Yapıştırma üzerindeki aşınmayı artıracağından bıçağın kesim sırasında dönmesine izin verilmemeli. Ağır inşaat demiri ile beton keserken, yumuşak metal segman bağlarına sahip bıçaklar kullanılmalı. Daima gerekli kişisel koruma ekipmanları kullanılmalıdır.

Testere Kesimi Ne Kadar Derin Yapılabilir?
İyi bir pratik kural; ek yerlerini beton kalınlığının dörtte biri ila üçte biri arasında kesmektir. 15 cm kalınlığında bir beton levha için bu, 3 ila 5 icm derinliğinde kesme anlamına gelir. Testere kesme derinliğinin yapısal mühendislik özelliklerini karşıladığından emin olunmalıdır. Testere kesiği çok sığsa, rastgele çatlama meydana gelebilir. Besni Beton Kesme , beton kesimini uzman ekibiyle milimetrik oranda sıfır hata ile kesebilecek kabiliyettedir.

Besni Beton Kesme ✅Profesyonel Karotçu Hizmetleri
Temiz Garantili Hizmet ✅Acil Karotçu Yanınızda
Son Teknoloji Makineler ✅Karot Yerinde Tespit
Besni Karot Firması ✅Beton Delme & Beton Kesme
20+ Yıldan Uzun Süredir Deneyim ✅Tüm Türkiye'de Hizmet